A.I. - umělá inteligence-film

8. března 2010 v 19:43 | lolka |  Ostatníííí
Tenhle film jsem hledala dlouho než jsem přišla na to jak to hledat =) fakt dobrej film.

Plakát:


Originální název: Artificial Intelligence: AI
Žánr: Dobrodružný, Drama, Sci-Fi
Rok výroby: 2001
Režie: Steven Spielberg



Snímek A.I. režiséra Stevena Spielberga, podle scénáře fenomenálního Stanleyho Kubricka vás přenese do budoucnosti. Vládne zde úžasná technika, a nabízí se dobrodružství, daleko přesahující lidskou představivost. New York Observer snímek nazval mistrovským dílem a Rolling Stone film označil za bezchybnou práci skutečného filmaře.

V budoucím světě nekontrolovatelného globálního oteplování a neuvěřitelného vědeckého pokroku se lidé o každý aspekt každodenního života dělí se sofistikovanými robotizovanými společníky, kterým říkají Mechové. Když je ale pokročilý prototyp robotického dítěte jménem David (Haley Joel Osment) naprogramován k projevování bezmezné lásky, jeho lidská rodina není připravena na následky.

David se ocitá sám v podivném a nebezpečném světě. Seznámí se s na ulici žijícím Mechou (Jude Law) a vydává se na fantastickou cestu, aby objevil tajemství své vlastní identity.
Snímek je oceňován jako "film plný vizuálních zázraků a dech beroucích zvláštních efektů…." (Roger Ebert, Ebert & Roeper). A.I. Umělá inteligence je vizionářským a filmovým triumfem.


http://img.osobnosti.cz/film/ai---umela-inteligence/N140472-8b422.jpg

Obrázek “http://img.osobnosti.cz/film/ai---umela-inteligence/N140469-5b422.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

zdroj:osobnosti.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama