Stephenie Meyer

Nový román/novela Stephenie bude brzy online

31. března 2010 v 7:16 | lolka
O čem knížka je si můžete přešíst zde :

 Při práci  na Zatmění Stephenie hodně přemýšlela o světě novorozených upírů a začala sama pro sebe psát o závěru z pohledu Bree. Posléze jí zamýšlela jako kapitolu do oficiálního průvodce po světě Stmívání. Při natáčení se o ní doslechl režisér David Slade a poprosil jí, zda by si jí Jodelle, Xavier a Bryce Dallas Howard mohli také přečíst. Do průvodce se ale neměl tento příběh šanci se dostat - nakonec z toho totiž bylo 200 stránek. Vydavatel proto navrhl Stephenii, aby novelu vydala jako samostatnou knihu. Stephenie se rozhodla, že jako poděkování fanouškům jí uveřejní na internetu a poté jako "opravdovu" knihu - z jejího prodeje půjde 1$ z každého prodaného výtisku Americkému červenému kříži.

Online bude tat kniha dispozici zde: http://www.breetanner.com/ a to 7.6. - 5.7.2010

New Upcoming Stephenie Meyer´s Book

31. března 2010 v 7:12 | lolka

Podle titulku,už jste asi začli držet palečnky,že Stephenie konečně dokončila Midnight Sun - musím vás ale částěčně zklamat,sice to není příběh o Belle a Edwardovi,ale od ságy to není opravdu tak daleko. Stephenie  díky brzy přicházejícímu Eclipse napsala kratší knížečku o příběhu Bree Tannerové ,novorozené upírce,která se nakonec nerozhodla bojovat s Cullenovými. Počet stran zatím není znám. ( Jelikož ve filmu zatmění všichni novorození s Cullenovými bojují a všichni jsou zabiti. Stephenie se proto inspirovala tímto zajímavým příběhem naší milované ságy a rozhodla se napsat tuto knížečku o upírce která se rozhodla bojovat na straně Cullenů. Rozhodně to bude muset být zajímavé počtěníčko. Už se těším až se tato kniha dostane i k nám do české republiky. Protože vidět tuto část příběhu z jiného pohledu, rozhodně nemusí být k zahození.. Co myslíte ?

Životopis Stephenie Meyer

19. února 2010 v 15:31 | lolka

Stephenie Meyer

Spisovatelka

Datum narození:
24.12.1973 (36 let)
Místo narození:
Hartford, Connecticut, USA
Znamení:
KozorohŽivotopis:
Stephenie Meyerová se narodila v USA 23. prosince 1973. Vyrůstala v Phoenixu v Arizoně (který také užila ve svých knihách) se svými pěti sourozenci a nadále v Phoenixu žije.
 
 

Reklama